Deski

Namówić klienta, zwłaszcza właściciela firmy, by pokazał swą twarz na stronie internetowej to trudne zadanie. Większość zgadza się niechętnie, a niektórzy w ogóle nie chcą o tym słyszeć. Dlatego bardzo pozytywnie zaskoczył nas pan Zenon Potrawiak z firmy Saunap.

Zdjęcia są największym wyróżnikiem nowej strony, którą wykonaliśmy dla tej firmy. Konkurencja na rynku saun, jak wszędzie zresztą, jest duża. Większość firm to przedstawiciele zagranicznych producentów i firmy handlowe. Chcieliśmy, by na stronie wyraźnie było widać, że Saunap jest producentem i dobrze zna się na swoim fachu.

Zdjęcia właściciela przy deskach na warsztacie są tego najlepszym dowodem. Firmowanie produktu własną twarzą dodaje wiarygodności.

To zlecenie było też dobrą okazją, by pobawić się „rybim okiem". Sauny nadają się doskonale do tego, by objąć je tego typu obiektywem.

Treść na tej stronie nie rzuca się w oczy, ale wbrew pozorom jest tu sporo informacji. Oprócz samej oferty, którą przekazał nam właściciel firmy, napisaliśmy zakładkę „Dlaczego my", by zaznaczyć zalety oraz zebraliśmy pytania do FAQ. Sauna jest niecodziennym rozwiązaniem i gdybyśmy sami mieli zakupić ją do domu, na pewno pojawiłoby się mnóstwo pytań. Dodatkowo, na stronie są informacje o licznych zaletach zdrowotnych saun.

Niewątpliwą zaletą tej strony jest jej responsywność. Osoby, które planują zakupić saunę mogą zapoznać się z ofertą korzystając z telefonu, stojąc w korku albo wygodnie przeglądając stronę na tablecie, wylegując się na hamaku.

Firma Saunap zaskoczyła nas swoją otwartością na nasze sugestie. Następnym krokiem po zakończeniu strony są reklamy Google Adwords. Z czasem będzie też przybywać informacji na witrynie, jako że firma poszerza stopniowo zakres oferty. Szykuje się zatem długa współpraca.

A oto strona, o której piszemy: www.saunap.com.pl