moneta 5 złotowa

Każdy, kto prowadzi działalność nie raz spotkał się z takim pytaniem ze strony potencjalnego klienta. Oczywiście, nie ma nic złego w pytaniu o cenę, ale jeśli ktoś zaczyna rozmowę od takiego stwierdzenia raczej pozostanie w sferze klientów niedoszłych...

Jesteśmy firmą, która tworzy responsywne strony internetowe i sami dostajemy codziennie kilka maili z kuszącymi propozycjami od konkurencji, co by własną witrynę zmienić. Dla nas jest to pierwszy sygnał świadczący o nieprofesjonalizmie danej firmy, względnie korzystaniu z niesprawdzonych baz mailingowych.

Z chęcią jednak otwieramy takie maile i sprawdzamy, co inni wykonawcy stron internetowych mają do zaoferowania. Okazuje się, że wiele – strona internetowa za 500 zł, hosting za rok gratis, profesjonalna jakość i różne cuda wianki w atrakcyjnej cenie. Oczy otwierają się szerzej, gdy chcemy dotrzeć do szczegółów i okazuje się, że wcale nie jest tak różowo – za poszczególne podstrony i inne elementy trzeba dopłacić.

Dodatkowo lampki ostrzegawcze zapalają się, gdy widzimy literówki w ofercie, brak osoby kontaktowej, mail w bezpłatnej poczcie typu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. czy też stronę internetową profesjonalnej firmy, która wygląda rodem z lat 90-tych.

Każdy, kto ma do czynienia z takimi ofertami ma zakodowane pod skórą, że strona internetowa wcale nie musi być droga, więc podawane przez nas ceny potrafią zaskoczyć.

 Nasze strony internetowe nie są ani drogie, ani tanie – są warte swojej ceny. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie za kilka stówek, ale:

  • wyciągamy informacje z potencjalnych klientów i staramy się maksymalnie dopasować stronę do ich działalności

  • potrafimy słuchać klientów, podpowiadać im i doradzać. „Klient ma zawsze rację” - nie zawsze i warto podjąć dyskusję, by nie ucierpiała na na tym jakość strony.

  • spędzamy godziny nad każdym projektem angażując się bez reszty

  • nie robimy niczego „dla świętego spokoju”, choć zdarza się, że w niektórych kwestiach ustępujemy

  • przede wszystkim oferujemy wysoką jakość stron, dopracowanie pod kątem SEO, responsywny web design, nowoczesny wygląd i funkcjonalność

Nie wierzymy w „tanie i dobre”, „szybkie i skuteczne” oraz inne kuszące hasła. Strona internetowa to inwestycja, która ma się zwrócić. To także wizytówka naszej firmy i nas samych.