Pościel, kominek i dziewczyna z gitarą

  • Hits: 1472

To zlecenie już zawsze będzie nam się kojarzyć z kominkiem i stertą prasowania. Ale po kolei – klientowi zależało na stronie – wizytówce, która miałaby prowadzić do funkcjonującego sklepu internetowego oraz Allegro. Nic prostszego!

Kluczem do sukcesu w branży dekoracyjnej są piękne zdjęcia, w przypadku tego zlecenia można wręcz powiedzieć, że strona była dodatkiem do zdjęć. Zaopatrzeni w pościel, poszewki, narzuty i poszewki oraz gorące żelazko zamieniliśmy nasz dom w studio fotograficzne z prawdziwego zdarzenia. Chcieliśmy uniknąć przedstawienia pościeli w typowy sposób, czyli na łóżku. Postawiliśmy na aranżację z rozpalonym kominkiem w tle, tak więc oprócz pieczołowitego układania pościeli na specjalnej konstrukcji trzeba jeszcze było czuwać nad efektownym płomieniem.

Jeśli dodamy do tego kilkadziesiąt poduszek, poduch i narzut, wyszło kilka wieczorów, a właściwie nocy fotograficznych.

Chcieliśmy też nadać ludzką twarz całości, toteż namówiliśmy do współpracy znajomą entuzjastkę fotografii, która zjawiła się u nas z gitarą i torbą wypchaną po brzegi skarpetami, piżamkami i nawet koszulką woodstock. Sesja pościelowa wyszła fajnie. Na tyle fajnie, że rozochoceni zaprzęgliśmy do zdjęć naszą córkę, która z całą pewnością nie była świadoma powierzonej jej roli.

Co z tego zamieszania wyszło? Zgrabna, responsywna strona internetowa, która pełni rolę drogowskazu do sklepu internetowego oraz Allegro. Treści nie ma zbyt wiele, za to zdjęcia przyciągają uwagę i – miejmy nadzieję – zachęcą wielbicieli rzeczy ładnych do udanych zakupów.

A oto strona, o której piszemy: www.grupa-kim.pl