Za kulisami

Projektów

przewiń w dół

Rozważna i romantyczna w Gliwicach

Kto czytał uważnie naszą stronę, ten wie, że Joomla znaczy “razem”. Jednym z ważnych powodów, dla których działamy w oparciu o CMS Joomla jest siła społeczności. Społeczności, dla której chce się wstać o 6 rano w sobotę i pognać na drugi koniec Polski.
czytaj dalej

8 lat, kilka refleksji

Tworzymy strony internetowe w CMS Joomla od 8 lat. To dla nas czas nauki, zdziwień, czasem nerwów i często zachwytów. I właśnie z okazji naszej rocznicy dzielimy się refleksjami. O stronach internetowych i prowadzeniu biznesu.
czytaj dalej

My działamy. Nie znikamy.

Firm tworzących stronę internetową jest całe mnóstwo. Wiele z nich robi dobrą robotę, ale są też i takie, na których zawiedli się nasi klienci. Piszemy o tym, na co zwrócić uwagę wybierając firmę, która wykona naszą stronę internetową.
czytaj dalej

Regon i uśmiech, czyli frontem do klienta

Tworząc stronę internetową warto pokazać swoje zdjęcie na stronie. Nie paszportowe, nie z grilla, nie nudne, tylko takie, które pokazuje Cię w pracy i pomaga zbudować zaufanie klienta. Zobacz przykłady stron internetowych, w których klienci pokazali się światu.
czytaj dalej

Gwiazdka, odgrzewany kotlet i strona www

Teksty na stronę internetową są równie ważne, co zdjęcia. Nie warto używać frazesów i tworzyć długaśnych wypracowań. Lepiej krótko a z charakterem. Klient zajrzy na Twoją stronę na chwilkę, wykorzystaj to przykuwając jego uwagę.
czytaj dalej

Wyrzuć tę płytę, czyli materiały na stronę www

Jak przygotować i przekazać materiały na stronę internetową swojemu wykonawcy? Jak format powinno mieć logo? Czy warto spędzać godziny w Wordzie, by przygotować teksty? Wejdź do nas i przeczytaj.
czytaj dalej

Nie nauczę Cię tworzenia stron www

Chcesz sam stworzyć swoją własną stronę www? Zastanów się czy to na pewno ma sens. W moim artykule piszę o tym, dlaczego nie warto zabierać się za tworzenie strony internetowej, jeśli nie masz o tym zielonego pojęcia...
czytaj dalej

Facebook zamiast strony internetowej?

Co jest lepsze - Facebook czy strona internetowa? To tak, jakby pytać, co było pierwsze: jajko czy kura. Prowadzenia fanpage'a nie powinno wykluczać się z posiadaniem strony internetowej. Każdy z tych kanałów spełnia inne zadanie. Jakie? Przeczytaj!
czytaj dalej

A Ty ile masz stron internetowych?

Czy warto mieć kilka stron internetowych? Przeczytaj, kiedy opłaca się rozważyć taką opcję. Opieramy się na autentycznym przypadku naszego klienta, dla którego utworzyliśmy już... 12 stron internetowych opartych o CMS Joomla.
czytaj dalej

Ile to kosztuje i dlaczego tak drogo?

Czy tworzone przez nas strony internetowe w CMS Joomla są tanie? Nie są. Niektórzy twierdzą, że wręcz przeciwnie. Ale jak wszystko na tym świecie, "drogi" to pojęcie względne... Przeczytajcie, dlaczego.
czytaj dalej

Kobieta żywioł i spacer na Malcie

Dobry klient to niekoniecznie ten, który zostawi u nas najwięcej pieniędzy. Dobry klient to taki, który ma wielkie i dobre serce, i z którym można wyprowadzić na spacer psa. Przeczytajcie o kulisach realizacji strony internetowej dla pewnej Fundacji.
czytaj dalej

Może też przejeżdżałeś przez naszą wieś...

Właściwie tę stronę powinniśmy opisać jako pierwszą. Kilka lat temu, uzbrojeni w aparaty fotograficzne i dobre chęci, przemierzaliśmy naszą wioskę i okolice, aby pozyskać materiał na stronę mieczewo.com.
czytaj dalej

Jak wyciągamy od Was pieniądze

Rynek stron internetowych, podobnie jak każda inna branża w tym kraju, jest zepsuty. Świadczą o tym nieustannie zasypujące nasze skrzynki reklamy proponujące stronę internetową za 500 zł, domenę za 0 zł i rok hostingu gratis. Możliwości są przeogromne, bowiem sklep internetowy też można postawić za ...
czytaj dalej

Strona, której miało nie być

Niektóre tematy dojrzewają długo, leniwie i czasem wydaje nam się, że nic już z tego nie będzie. Tak było z Azylem. Temat strony kiełkował na tyle długo, że w pewnym momencie zapomnieliśmy o tym.
czytaj dalej

O deskach i rybim oku

Namówić klienta, zwłaszcza właściciela firmy, by pokazał swą twarz na stronie internetowej to trudne zadanie. Większość zgadza się niechętnie, a niektórzy w ogóle nie chcą o tym słyszeć. Dlatego bardzo pozytywnie zaskoczył nas pan Zenon Potrawiak z firmy Saunap.
czytaj dalej

Puzzle z 1000 kawałków z koparką w tle

Do tego zlecenia podchodziliśmy jak do przysłowiowego jeża. Realizacja dla AWW była jak ułożenie puzzli z 1000 kawałków bez obrazka podglądowego. Ale po kolei.
czytaj dalej

Morza szum, wiele zdjęć i ... punkty karne

Dobrego klienta można pozyskać ze skutecznej kampanii reklamowej lub... poznać go na wakacjach.
czytaj dalej