Od czego 

Zacząć ?

przewiń w dół

Co powinieneś wziąć pod uwagę decydując się na własną stronę internetową, nawet jeśli nie zamówisz jej u nas?

zacznij... od początku

Planując nową stronę internetową nie zaczynaj planowania od jej wyglądu, kolorów itd. Zastanów się najpierw, w jakim celu tworzysz stronę, do kogo ma być skierowana oraz jakie wrażenie chcesz wywrzeć na potencjalnych klientach. To solidny fundament, na którym powinna powstać każda strona.

WWWażne:

kwestia gustu

Nie sugeruj się tym, jaka strona internetowa podoba się Tobie. Pamiętaj, że tworzysz ją dla swoich klientów. Im bardziej sprecyzujesz grupę docelową, tym większe masz szanse na to, że witryna przypadnie jej do gustu. Zamiast obciążać witrynę efektownymi gadżetami, lepiej skup się na zamieszczeniu przejrzystych informacji. 

ważne słowa

Masz tylko kilka chwil, aby zatrzymać potencjalnego klienta na stronie. Teksty na Twojej witrynie powinny być ciekawe, zwięzłe i odpowiednio rozmieszczone. Pamiętaj, że nie są one jedynie wypełniaczem przestrzeni między zdjęciami. Jeśli nie “czujesz bluesa” lub nie masz czasu na utworzenie tekstów, zleć ich napisanie profesjonalistom.

dobrze ujęte

Zdjęcia są nie tylko ozdobnikiem strony internetowej. Powinny przykuwać uwagę i wyróżniać Twoją stronę. Najlepiej, aby zdjęcia Twoich produktów czy pracowników były autentycznymi fotografiami wykonanymi w Twojej firmie. Zamiast zamieszczać na stronie fotki z banków zdjęć, zleć wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej.

… i coś więcej 

Strona internetowa nie może być celem samym w sobie.

Dzięki stronie www powinieneś zaistnieć w sieci, zdobywać klientów i budować swój wizerunek. Dlatego tak ważne jest aktualizowanie strony oraz podejmowanie odpowiednich decyzji odnośnie marketingu internetowego.

Jeśli myślisz, że Ciebie to nie dotyczy, jesteś w błędzie. Twój wykonawca www powinien sprawnie poprowadzić Cię przez internetowy labirynt.

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć lub masz pytania, śmiało dzwoń i pisz do nas!