Value Tool

Internetowy sklep produktów marki Value Tool, czyli narzędzi chłodniczych, bo - jak wiadomo - z chłodnictwem nam po drodze. Responsywny i ascetyczny design, który nie odwraca uwagi od produktu. Duże i wyraźne zdjęcia produktowe, które mieliśmy przyjemność wykonać to znak charakterystyczny tego sklepu.

Zobacz szczegóły realizacji: Value Tool

Lotus Transfers

Mieliśmy okazję wykonać responsywny sklep internetowy, który wprowadził nas w świat termotransferu. Sklep wykonany został w oparciu o funkcjonalny komponent HikaShop. Atrakcyjny wizualnie szablon z wykorzystaniem charakterystycznych zdjęć oraz ciekawa forma menu produktów to główne zalety tej strony. 

Zobacz szczegóły realizacji: Lotus Transfers

Księgarnia Medyczna

Jest takie miejsce w Poznaniu, w którym studenci medycyny, a później lekarze od pokoleń kupują książki medyczne. Idąc z duchem czasu, księgarnia medyczna Dom Zdrowia postanowiła zaistnieć w internecie - z naszą pomocą. Wykonaliśmy responsywny sklep internetowy w oparciu o komponent Hika Shop. Wirtualne półki uginają się od książek, które Klientki z powodzeniem wprowadzały samodzielnie.

Zobacz szczegóły realizacji: Księgarnia Medyczna

AHK24

Anhaengerkupplung to po niemiecku „hak holowniczy”. To słowo będziemy zapewne pamiętać do końca życia. Nic dziwnego, skoro mieliśmy przyjemność utworzyć sklep internetowy z hakami samochodowymi skierowany na kraje niemieckojęzyczne. Było to wyjątkowe zlecenie, które zmieniło się w trwałą współpracę.

Zobacz szczegóły realizacji: AHK24

Polkasmak

Sklep internetowy z kategorii „miła odmiana od śrubek i sprężarek”. Polkasmak to apetyczny i responsywny sklep internetowy sprzedający austriacką sól. Ciekawy pomysł, oryginalne produkty. Choć oferta sklepu jest póki co dość zwięzła, strona jest wzbogacona o ciekawe przepisy z wykorzystaniem różnych rodzajów soli oraz liczne porady.

Zobacz szczegóły realizacji: Polkasmak

Rekuperatory AERIS

Rekuperacja w responsywnym wydaniu, czyli serwis internetowy poświęcony rekuperatorom. Trudno tu wejść na chwilę – wszystkie produkty są szczegółowo opisane, na stronie znajduje się bogata baza wiedzy, jest także responsywny sklep internetowy, w którym można zakupić filtry. Serwis wyróżnia się na tle konkurencji dzięki niepowtarzalnej grafice i efektom wizualnym. Dobrze dobrana domena sprawiła, że serwis szybko uzyskał wysokie pozycje w Google.

Czytaj więcej: Rekuperatory AERIS

Rękodzieło - Kamila Wojtczak-Zych

Piękne i bajkowe produkty w ascetycznej i responsywnej oprawie to sklep z rękodziełem artystycznym. Misie i torebki powstają w środku puszczy, a strona powstała na naszym „Przylesiu”. Zlecenie było konkretne i bezproblemowe. Klientka doskonale radzi sobie z samodzielną obsługą sklepu, a my podglądamy na bieżąco kolejne produkty, które się w nim pojawiają.

Czytaj więcej: Rękodzieło - Kamila Wojtczak-Zych

Sauermann

Sklep internetowy w lubianej przez nas branży chłodniczej, czyli kolejne zlecenie od najwierniejszego klienta.Nie jest to pierwsza strona w historii, którą wykonaliśmy na podstawie zaledwie jednej broszury w pdfie. Produktów jest kilka, ale mają one szczegółowe zdjęcia, no i nie mogliśmy się oprzeć „bajerom graficznym", które bardzo uatrakcyjniają sklep.

Zobacz szczegóły realizacji: Sauermann

Fabryka Powietrza

Fabryka Powietrza to nowy projekt naszego dobrego klienta. Nowatorski pomysł sprzedaży zestawów do napowietrzania wcieliliśmy w życie pod postacią sklepu internetowego. Choć produktów jest niewiele, każdy jest szczegółowo opisany, a na stronie jest mnóstwo wyczerpujących informacji. To tylko kwestia czasu – tak dopracowany sklep stanie się prawdziwą fabryką.

Zobacz szczegóły realizacji: Fabryka Powietrza

Alarm Człowiek w Komorze

Kiedy zajrzysz na www.acwk.pl pomyślisz: „ale to prosta strona” - w sumie jeden produkt. Czym tu się chwalić? Przyjrzyj się uważniej i zwróć uwagę na to, ile informacji zawiera, jak szczegółowe są zdjęcia, które wymogi prawne spełnia produkt itd. Chcieliśmy pokazać, że nawet zwykła strona produktowa może być bogatym źródłem rzetelnych informacji podanych w jasnej i przejrzystej formie.

Zobacz szczegóły realizacji: Alarm Człowiek w Komorze

Więcej realizacji…

  1. Ampoz - ostre chłodzenie