www.scotsman.pl

przewiń w dół

www.scotsman.pl

Witajcie w krainie lodu! Mieliśmy przyjemność stworzyć stronę polskiego importera urządzeń produkujących lód i tym samym przekonać się, ile rodzajów, kształtów i zastosowań ma zamrożona woda. Klientowi zależało na tym, by stylistyka strony nawiązywała do katalogu urządzeń producenta, toteż miało być prosto i elegancko. 

Dla nas większym wyzwaniem było takie poukładanie dużej ilości produktów na stronie, aby potencjalny klient mógł łatwo odnaleźć interesujące go rozwiązanie w gąszczu urządzeń. Utworzyliśmy responsywną stronę internetową w oparciu o rozwiązania DJ-Extension. Zastosowaliśmy filtrację urządzeń, a także geolokalizację, która umożliwia zainteresowanej osobie znalezienie najbliższego dystrybutora urządzeń.

Scotsman

"Nasza współpraca z Anią Gratkowską i jej Studiem Przy Lesie ma charakter permanentny i obejmuje szeroki zakres usług marketingowych. Jako firma jesteśmy obsługiwani kompleksowo – projektowanie, wykonanie i utrzymanie stron internetowych oraz doradztwo w zakresie redagowania treści do materiałów handlowych, a w razie potrzeby także druk. Cenię sobie tę współpracę przede wszystkim z racji rzetelności i terminowego wywiązywania się z zakładanych zadań."

Marcin Kaleta

Zakres prac nad serwisem:

Współpraca bieżąca:

Zastosowano: