Wybrane

Portfolio

przewiń w dół

www.pawelzielinski.pl

Kiedy w Twojej wiosce mieszka krajowy specjalista d/s szkolenia psów Państwowej Straży Pożarnej, a do tego prawdziwy pasjonat i miłośnik psów - nie sposób się powstrzymać od współpracy. Mieliśmy przyjemność (bo to była prawdziwa przyjemność!) wykonać dla Pawła Zielińskiego serwis internetowy, a także dziesiątki zdjęć z prowadzonych przez niego zajęć. No i nie sposób wspomnieć, że Paweł zajął się podstawą dobrego wychowania naszej firmowej maskotki - bokserki Tiny.

 

Zakres prac nad serwisem:

Współpraca bieżąca:

  Zastosowano:

www.wiezby.com.pl

Przygotowujemy wiele ofert dla potencjalnych klientów i nie każda z nich przechodzi do realizacji. To dość normalne. Ale kiedy niedoszły klient odzywa się po czterech latach i zaczynacie rozmawiać jak gdybyście widzieli się wczoraj - to rzadziej spotykane zjawisko. Początkowo planowane było przeniesienie istniejącej wówczas strony do CMS Joomla. Jednak z każdą kolejną rozmową okazywało się, że potrzeby klienta sięgały głębiej. W efekcie przeprowadziliśmy warsztat marketingowy, opracowaliśmy nową koncepcję odnośnie oferty i skupiliśmy się na grupach klientów. W ślad za tym powstał zupełnie nowy, responsywny serwis internetowy z odpowiednio poukładaną ofertą i ogromną bazą wiedzy na temat dachów. A zatem, co wspólnego mają ze sobą krawiectwo i tartacznictwo? Sprawdźcie!

 

Zakres prac nad serwisem:

 • responsywny design (strona responsywna, czyli jaka?)
 • opracowanie koncepcji strony na bazie warsztatu marketingowego
 • opracowanie layoutu strony
 • częściowe opracowanie treści na stronę

Współpraca bieżąca:

  Zastosowano:

www.japar.pl

 

Zdarza się, że upatrzymy sobie jakiś temat i bardzo zależy nam, by go zrealizować. Czasem to się udaje, a czasem nie. Tym razem jednak wszystko poszło dobrze, a zaczęło się od kaszy jaglanej kupowanej w lokalnym sklepiku. Charakterystyczne logo dystrybutora na opakowaniu zachęciło do zajrzenia na stronę, a ówczesna strona zachęciła do kontaktu z firmą i przekonania jej do nowej witryny. Cieszymy się, że ważny dla nas temat zdrowego odżywiania mógł zostać zrealizowany w postaci responsywnego sklepu internetowego. Warto zajrzeć i zrobić zakupy, polecamy!

Zakres prac nad serwisem:

Współpraca bieżąca:

  Zastosowano:

www.kajakidudek.pl


Lubimy różnorodność, jaką daje nasza praca. Nasi klienci prowadzą różnego rodzaju działalności - jedną z przyjemniejszych jest wypożyczalnia kajaków i organizacja spływów kajakowych Aktywnie Nad Wodą. Ewelina i Paweł chcieli zmienić swoją stronę na responsywną i taką, która pokaże fantastyczny klimat jaki u nich panuje. Strona pełna jest zachęcających i autentycznych zdjęć, na których można zobaczyć nadwarciańskie tereny z perspektywy kajaka. Właściciele firmy znając dobrze standardowe pytania i obawy nowych klientów nie pożałowali porządnej dawki informacji na temat tego jak przygotować się do spływu. Jeśli szukacie miejsca na spływ kajakowy - polecamy!

Zakres prac nad serwisem:

Współpraca bieżąca:

  Zastosowano:

www.vml.pl

 

Najtrudniej jest zrobić nie ten serwis, w którym jest mnóstwo treści i niezwykle obszerna oferta, ale właśnie taki, który zasobnością nie grzeszy… Na szczęście z Joomla i na to jest sposób. Kiedy zwróciła się do nas firma logistyczna ze zleceniem na nowy, responsywny serwis internetowy postawiliśmy na nieszablonowe rozwiązania i wyrazistość. A dla 100% niepowtarzalności strony zdjęcie ze strony głównej zostało specjalnie wykonane przez Tomka pod osłoną nocy.


Zakres prac nad serwisem:

 • responsywny design (responsywność - co oznacza?)
 • opracowanie layoutu strony
 • wykonanie zdjęcia ze strony głównej
 • implementacja wersji językowych serwisu

Współpraca bieżąca:

  Zastosowano:

www.zavaonline.pl

 

Sklepik z marzeniami. Bo jak inaczej nazwać sklep, który jest spełnieniem marzeń i długich przygotowań młodego, ambitnego projektanta mody? Marka ZAVA postanowiła niezależnie prowadzić sprzedaż online we własnym sklepie internetowym. W czasie, gdy my pracowaliśmy nad wirtualnymi półkami, Piotr Zawadzki tworzył swoją najnowszą kolekcję, przygotowywał pokaz mody i szykował lokal do otwarcia butiku swojej marki. Efekty bardzo intensywnej, kilkumiesięcznej pracy zostały zwieńczone w pewien październikowy weekend - wspaniały pokaz mody, uruchomienie sklepu internetowego i otwarcie flagowego butiku ZAVA. Sklepik z marzeniami to dobre określenie również dlatego, że można w nim zakupić piękne, oryginalne ubrania oraz biżuterię jak marzenie! Sprawdźcie!

Zakres prac nad serwisem:

 • responsywny design (responsywność - co oznacza?)
 • opracowanie layoutu strony
 • konfiguracja sklepu internetowego w oparciu o HikaShop
 • implementacja programu lojalnościowego
 • instalacja newslettera

Współpraca bieżąca:

  Zastosowano:

www.pferdvsm.pl

Co wspólnego mają ze sobą elegancki samochód z 7-stopniową skrzynią biegów i kran z głowicą ceramiczną? My już dobrze wiemy. Niedawno wykonaliśmy trzecią odsłonę responsywnego serwisu internetowego dla firmy Pferd VSM. Jak połączyć strony dwóch marek w czytelną całość? Jak pomieścić setki, a może i tysiące części na jednej stronie? I wreszcie - co robią doradcy techniczni firmy po godzinach? Odpowiedzi szukaj na www.pferdvsm.pl

 

Zakres prac nad serwisem:

 • responsywny design (strona responsywna, czyli jaka?)
 • opracowanie layoutu strony
 • opracowanie części tekstów na stronie
 • wykonanie zdjęć, sesja zdjęciowa doradców technicznych

Współpraca bieżąca:

  Zastosowano:

www.wojciechgrabe.pl

 

“Dentysta” - to słowo z reguły źle się kojarzy. Nam od pewnego czasu już nie :) Mieliśmy przyjemność wykonać responsywny serwis internetowy dla stomatologa z Gdańska. Była to bardzo przyjemna współpraca, w efekcie której powstała jasna i przejrzysta strona internetowa, której zadaniem jest pokazać profesjonalne podejście Pana Wojciecha Grabe do pacjentów, również tych najmłodszych. Osobiście, ubolewamy nad tym, że gabinety mieszczą się w dalekim Trójmieście…

Zakres prac nad serwisem:

Współpraca bieżąca:

  Zastosowano:

www.talex.pl

 

Wspólne dziecko naszej firmy i agencji interaktywnej www.chigodesign.com to realizacja serwisu internetowego dla firmy Talex, która działa w branży IT. Utworzenie strony internetowej poprzedzało opracowanie koncepcji od podstaw, dziesiątki rozmów z pracownikami firmy, godziny spędzone na burzach mózgów, a także sesja zdjęciowa i filmowa. Działo się! Strona jest naprawdę duża. Nasza satysfakcja z tej realizacji też.


Zakres prac nad serwisem:

  Zastosowano:

www.scotsman.com.pl

Witajcie w krainie lodu! Mieliśmy przyjemność stworzyć stronę polskiego importera urządzeń produkujących lód i tym samym przekonać się, ile rodzajów, kształtów i zastosowań ma zamrożona woda. Klientowi zależało na tym, by stylistyka strony nawiązywała do katalogu urządzeń producenta, toteż miało być prosto i elegancko. 

Dla nas większym wyzwaniem było takie poukładanie dużej ilości produktów na stronie, aby potencjalny klient mógł łatwo odnaleźć interesujące go rozwiązanie w gąszczu urządzeń. Utworzyliśmy responsywną stronę internetową w oparciu o rozwiązania DJ-Extension. Zastosowaliśmy filtrację urządzeń, a także geolokalizację, która umożliwia zainteresowanej osobie znalezienie najbliższego dystrybutora urządzeń.

 

Zakres prac nad serwisem:

Współpraca bieżąca:

  Zastosowano:

www.toployality.com

Krótko, zwięźle i na temat, czyli prosty serwis produktowy programów lojalnościowych. Klient postanowił odświeżyć wygląd strony. Wykonaliśmy prostą, responsywną stronę internetową w oparciu o Joomla. Serwis jest spójny wizualnie z innymi stronami produktowymi spółki.

 

Zakres prac nad serwisem:

Współpraca bieżąca:

  Zastosowano: