Spotkanie on-line

Koronawirus - coś, co sparaliżowało cały świat. 

Szkoły pozamykane, galerie pozamykane, muzea i kina nieczynne. Wszystko sprowadza się do absolutnego minimum w jednym celu - ograniczenie rozprzestrzeniania się złośliwego wirusa. 

Trzymając się zalecanych zasad możemy wspólnie przesypieszyć zakończenie tej pandemii. 

Jednak wielu z nas musi funkcjonować, a także przygotować się na wszelkie działania biznesowe, gdy ten wyjątkowy stan się zakończy. Tym samym trzeba działać, aby biznes się kręcił.

Dlatego już dziś możemy wspólnie podjąć określone działania. W normalnych warunkach zachęcamy klientów do spotkania, dzięki któremu na gorąco możemy omówić potrzeby i sposoby ich realizacji. Obecnie proponujemy alternatywne rozwiązanie: SPOTKANIE ON-LINE. Wystarczy aplikacja SKYPE, dzięki której będziemy mogli poczuć się jak na bezpośredniom spotkaniu, ale będziemy mogli również pokazać Ci nasze rozwiązania za pomocą udostępnionego pulpitu naszego komputera.

Nie wychodząc z domu poczujesz się jak u nas w biurze. Jedyne, czego nie możemy zagwarantować to aromat świeżo zmielonej kawy - to już musisz zorganizować we własnym zakresie. Nic straconego - nadrobimy przy najbliższym możliwym spotkaniu.

Tak więc nie czekaj - tylko działaj - umów się już dziś na spotkanie on-line.

Zobacz również: