Dumnie

Wspieramy

przewiń w dół

Wspieramy

Sport, sztuka i nauka

Nie samą pracą człowiek żyje. A kiedy lubi się swoją pracę, to z przyjemnością można ją wykorzystać z pożytkiem dla innych.

Od 2009 roku tworzymy portal lokalnej społeczności, czyli mieczewo.com - i choć od strony internetowej się zaczęło, to w ślad za nią poszła integracja mieszkańców i wiele wspaniałych eventów, które dzieją się w naszej wiosce.

Nie mogło zabraknąć wątku biegowego - nie od dziś wiadomo, że połowa Studia Przy Lesie biega. Utworzyliśmy witrynę hekatomba.pl na potrzeby organizowanego w naszych kniejach biegu.

Blisko nam do Kórnika i pasjonatów tworzących Kórnicki Ośrodek Kultury. Raz do roku organizują oni Kórnickie Spotkania z Białą Damą, a my wspieramy tę fajną imprezę czuwając nad stroną internetową.

Jeśli zastanawiacie się, co było pierwsze - jajko czy kura, zajrzyjcie koniecznie na stronę projektu Piotra Mastalerza z Kórnickiego Ośrodka Kultury.

Nie mogliśmy się także powstrzymać od wykonania strony internetowej Szkoły Podstawowej w Kamionkach - wykonaliśmy ją w wakacje 2016 roku i od tego czasu wspieramy szkołę w prowadzeniu witryny.

Wspieramy i kibicujemy Stowarzyszeniu Miłośników Sportu Kamionki - piłka siatkowa, unihokej czy badminton - każda dyscyplina sportu jest dobra, byleby ruszać się z dala od ekranu laptopa. Z przyjemnością wykonaliśmy stronę dla SMS Kamionki.