Klienci o  nas

Opinie

przewiń w dół

Paweł Zieliński

"Studio Przy Lesie tworzą wyjątkowi ludzie. Nas połączyły psy, sąsiedztwo no i nie tylko.

Z radością i wdzięcznością opowiem o tych, którzy są w swej pracy w pełni profesjonali, kompetentni i otwarci. Działają w zgranym, niezwykle twórczym zespole. Kiedy razem pracowaliśmy nad moją stroną dostałem bezcenne poczucie zaopiekowania, bezwględne oddanie mojej sprawie, chęć wspólnego znalezienia sposobu na jak najlepsze, najciekawsze i najpełniejsze przedstawienie sensu mojej pracy.

Zapewnili mi komfort podczas tworzenia mojej strony swoją życzliwością, kreatywnością i elastycznością.

Potrafią słuchać i wyciągać wnioski. Mają własne i co najważniejsze - dobre pomysły i koncepcje działań wizerunkowych.

... a teraz do Was: dziękuję i cieszę się, że jesteście :)"

Paweł Zieliński
Księgarnia Medyczna - Małgorzata Duks i Dorota Sikora

Salon Kosmetyczny Azyl

"Studio przy lesie to przede wszystkim dwoje wspaniałych ludzi, pełnych energii, zaangażowania i ciekawych pomysłów. Dzięki ich niesamowitej energii i cierpliwości strona mojej firmy istnieje w bardzo ciekawej szacie graficznej i jest prosta w obsłudze. W każdym momencie, nawet z najbardziej dziwnym pytaniem można do nich dzwonić i nigdy nie zostaje się bez odpowiedzi i bez pomocy. Dziś właśnie aktualizują moją stronę i jesteśmy umówieni na sesję zdjęciową. Ciągła ich motywacja, pełna ciepła, zrozumienia pomogła mi w końcu dostarczyć wszystkie materiały do strony. Najdłużej trwało w przygotowaniu strony to, co ja miałam im przygotować z moich materiałów. Oni działają szybko i skutecznie. Są niesamowicie konsekwentni w tym działaniu. To firma z ludzką twarzą, z którą przyjemnie jest współpracować. Profesjonalizm + skuteczność + dobre relacje międzyludzkie + komunikacja z pełnym zrozumieniem = Studio przy lesie"

Agnieszka Szarzewska
Księgarnia Medyczna - Małgorzata Duks i Dorota Sikora

Księgarnia Medyczna "Dom Zdrowia"

"Jesteśmy bardzo zadowolone ze współpracy z firmą Studio Przy Lesie. P. Ania i p. Tomek to mili ludzie, którzy szybko nawiązali kontakt ze starszymi paniami, czyli nami :-), nawet znaleźliśmy wspólne zainteresowania...( kipi kasza dla wtajemniczonych). Z uważnością wysłuchali naszych propozycji i wprowadzili z małymi korektami w e-przestrzeń. Z łezką w oku wspominamy naszą sesję fotograficzną w wykonaniu p.Tomka. Poczułyśmy się gwiazdami .... internetu. Nie myślcie, że wszystko było kolorowo! P. Ania jest wymagająca i konsekwentna, zasypywała nas codziennie mailami z różnorodnymi życzeniami i poleceniami i egzekwowała wypełnienie zadań, co przy jednoczesnym prowadzeniu księgarni było dla nas wyzwaniem. WSPÓLNIE DALIŚMY RADĘ. Myślimy, że nasza znajomość zawodowa i prywatna będzie trwać."

Małgorzata Duks, Dorota Sikora
Księgarnia Medyczna - Małgorzata Duks i Dorota Sikora

Japar - sklep internetowy

"W tym roku rozpoczęłam współpracę z firmą Studio Przy Lesie. Na tle innych wyróżnili się profesjonalnym podejściem do klienta, zaangażowaniem i kreatywnością. Oryginalne pomysły i nieszablonowe myślenie sprawiły, że stworzona przez nich strona i sklep internetowy okazały się wielkim sukcesem. Państwo Gratkowscy wysłuchali wszystkich, nawet najmniejszych uwag i zrobili dokładnie tak, jak sobie życzyłam i co ważne - dotrzymali wszystkich terminów, co w dzisiejszych czasach zdarza się niezwykle rzadko. Nawet po sfinalizowaniu projektu, nigdy nie odmówili mi pomocy i służyli radą, poświęcając swój czas. Firmę Studio Przy Lesie mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim, którzy oczekują czegoś więcej niż zwykła strona internetowa. Doskonały kontakt, życzliwość i profesjonalizm Państwa Gratkowskich sprawiają, że z takimi ludźmi aż chce się współpracować."

Katarzyna Szymczak 
Księgarnia Medyczna - Małgorzata Duks i Dorota Sikora

Werner

"Od kilku lat współpracuję z firmą „ STUDIO PRZY LESIE Anna Kaleta" w obszarze działań budowy nowych portali www oraz marketingu internetowego. W trakcie trwania naszej dotychczasowej współpracy Pani Anna i Pan Tomasz z pełnym zaangażowaniem i starannością wykonywali powierzone zlecenie, potrafili w 100% wyciągnąć wszystkie potrzebne informacje do wykonania zadania, począwszy od doboru domeny, budowy serwisu, uruchomienia oraz zdobycia wysokiego pozycjonowania. Polecam tą firmę jako solidną i profesjonalną w zakresie świadczenia usług serwisu internetowego. Na przykładzie swojej firmy mogę potwierdzić, iż posiadają ogromne możliwości osiągnięcia sukcesu w bardzo krótkim czasie."

Arkadiusz Werner
Księgarnia Medyczna - Małgorzata Duks i Dorota Sikora

Pferd VSM

"Studio Przy Lesie – kreatywni młodzi ludzie z pasją, z dobrą znajomością rynku, ciekawymi pomysłami i indywidualnym podejściem do klienta. Co ważne – słuchają klienta i dostosowują się do jego potrzeb. Jednocześnie potrafią zasugerować swoją koncepcję i podpowiedzieć fajne rozwiązania. Nie tylko przygotowują stronę, ale też troszczą się o nią później, po zakończeniu prac dbają o konieczne aktualizacje. Współpraca jak najbardziej pozytywna, serdecznie polecamy!"

Magdalena Cieplik-Kałek
Księgarnia Medyczna - Małgorzata Duks i Dorota Sikora

Pensjonat Nostalgia

"Pani Ania i Pan Tomek- dwoje młodych , pogodnych ludzi optymistycznie patrzących na świat i podchodzących z uwagą do każdego klienta- nawet tego małego. Posiadamy w Ustce mały pensjonacik, któremu postanowiliśmy nadać nowy wyraz i pokazać go w troszkę innym świetle/ nie tylko od strony statystycznej, ale ujawnić też duszę- naszego domu i naszą. Właśnie ,,Studio przy lesie”, czyli Pani Ania z Panem Tomkiem przyszli nam z pomocą: profesjonalizm, setki zdjęć, wiele pytań i obserwacji. Byliśmy z mężem nieco zaskoczeni, ale też zafascynowani. To nie jest nasza pierwsza strona, ale po raz pierwszy ktoś podszedł do nas z takim zainteresowaniem i uwagą. Wspaniały opis, zdjęcia ujmujące prostotą, a jednocześnie wychwytujące szczegóły i detale- jednym słowem perfekcja. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza strona jest przejrzysta i pełna informacji na temat pensjonatu, wzbudzająca ciekawość oraz chęć przyjazdu do nas. Na koniec jeszcze ,, kropka nad i” -strona jest gotowa, administratorem jest ,, Studio przy lesie,”, więc nie interesuje nas praktycznie „nic”."

Renata Lindner
Księgarnia Medyczna - Małgorzata Duks i Dorota Sikora

Menas

"Studio Przy Lesie szybko i sprawnie wykonało dla nas stronę internetową. Dodatkowo, wykonali zdjęcia z niektórych realizacji oraz przekonali mnie do pokazania się na stronie, organizując profesjonalną sesję zdjęciową. Dziś Studio aktualizuje moją stronę."

Łukasz Czarnkowski
Księgarnia Medyczna - Małgorzata Duks i Dorota Sikora

Ampoz Sp.J.

"Od początku istnienia naszej firmy współpracujemy z Anią i Tomkiem w zakresie budowy i obsługi serwisów internetowych. Zaufaliśmy ich doświadczeniu i innowacyjnym pomysłom. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco o krok do przodu przed konkurencją. Nasze serwisy internetowe, których mamy kilka, cały czas są aktualizowane i utrzymywane zgodnie z najnowszymi trendami. Przedstawiona oferta wyróżnia się dopracowanymi szczegółami. Zdjęcia produktów są tym, co przyciąga naszych klientów. Szczególnie cenimy sobie wsparcie w zakresie e-commerce - Studio Przy Lesie podpowiada nam jak działać i co robić, aby być skutecznym w sprzedaży internetowej. Firma godna polecenia !"

Łukasz Biedermann
Księgarnia Medyczna - Małgorzata Duks i Dorota Sikora

Scotsman

"Nasza współpraca z Anią Gratkowską i jej Studiem Przy Lesie ma charakter permanentny i obejmuje szeroki zakres usług marketingowych. Jako firma jesteśmy obsługiwani kompleksowo – projektowanie, wykonanie i utrzymanie stron internetowych oraz doradztwo w zakresie redagowania treści do materiałów handlowych, a w razie potrzeby także druk. Cenię sobie tę współpracę przede wszystkim z racji rzetelności i terminowego wywiązywania się z zakładanych zadań."

Marcin Kaleta
Księgarnia Medyczna - Małgorzata Duks i Dorota Sikora

Fretless

"Firma Studio Przy Lesie wykonała dla nas w grudniu 2014 roku nowy, responsywny serwis internetowy wraz ze zdjęciami zrealizowanych przez nas obiektów. Jesteśmy zadowoleni ze sprawnej współpracy, dyspozycyjności kadry i szybkiego działania przy projekcie. Aktualizacje strony odbywają się ba bieżąco uzupełniane o nowe realizacje oraz obecne informacje o naszej firmie. Należy też wspomnieć o dużym zaangażowaniu w projekt Pani Anny Gratkowskiej na każdym etapie realizacji popartym profesjonalizmem w działaniach oraz wysoką kulturą pracy. Polecam firmę Studio Przy Lesie jako uczciwego i godnego zaufania kontrahenta"

Łukasz Łagoda
Księgarnia Medyczna - Małgorzata Duks i Dorota Sikora

Polkasmak - sklep internetowy

"Współpraca z firmą "Studio Przy Lesie" to sama przyjemność. Ania i Tomek w każdej chwili służą radą i pomocą. Zawsze otwarci, uśmiechnięci. Z wielką pasją podchodzą do swojej pracy. Ich cenne uwagi oraz przede wszystkim doświadczenie pozwalają na stworzenie niepowtarzalnej i niebanalnej strony internetowej."

Katarzyn Biedermann
Księgarnia Medyczna - Małgorzata Duks i Dorota Sikora

Akwatech

"Z firmą Studio Przy Lesie pracujemy regularnie od kilku lat. Wszystko zaczęło się od chęci stworzenia strony www, którą moglibyśmy samodzielnie edytować wewnątrz firmy. Z pomocą przyszło nam Studio Przy Lesie, które zaproponowało system CMS Joomla. Na podstawie poprzedniej strony wspólnie stworzyliśmy nowy projekt. Przeniesieniem poprzednich treści, oprawą graficzną, nowymi zdjęciami, hostingiem zajęło się Studio. Od tej pory sami edytujemy stronę. Studio na bieżąco wspiera nas oraz niezależnie prowadzi kampanie linków sponsorowanych i pozycjonuje stronę. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze stałej współpracy i polecamy wszystkim, którzy chcą naprawdę zaistnieć w sieci."

Michalina Górska-Janicka
Księgarnia Medyczna - Małgorzata Duks i Dorota Sikora