Klienci o nas

Opinie

przewiń w dół

Paweł Zieliński

"Studio Przy Lesie tworzą wyjątkowi ludzie. Nas połączyły psy, sąsiedztwo no i nie tylko.

Z radością i wdzięcznością opowiem o tych, którzy są w swej pracy w pełni profesjonali, kompetentni i otwarci. Działają w zgranym, niezwykle twórczym zespole. Kiedy razem pracowaliśmy nad moją stroną dostałem bezcenne poczucie zaopiekowania, bezwględne oddanie mojej sprawie, chęć wspólnego znalezienia sposobu na jak najlepsze, najciekawsze i najpełniejsze przedstawienie sensu mojej pracy.

Zapewnili mi komfort podczas tworzenia mojej strony swoją życzliwością, kreatywnością i elastycznością.

Potrafią słuchać i wyciągać wnioski. Mają własne i co najważniejsze - dobre pomysły i koncepcje działań wizerunkowych.

... a teraz do Was: dziękuję i cieszę się, że jesteście :)"

Paweł Zieliński

Salon Kosmetyczny Azyl

"Studio przy lesie to przede wszystkim dwoje wspaniałych ludzi, pełnych energii, zaangażowania i ciekawych pomysłów. Dzięki ich niesamowitej energii i cierpliwości strona mojej firmy istnieje w bardzo ciekawej szacie graficznej i jest prosta w obsłudze. W każdym momencie, nawet z najbardziej dziwnym pytaniem można do nich dzwonić i nigdy nie zostaje się bez odpowiedzi i bez pomocy. Dziś właśnie aktualizują moją stronę i jesteśmy umówieni na sesję zdjęciową. Ciągła ich motywacja, pełna ciepła, zrozumienia pomogła mi w końcu dostarczyć wszystkie materiały do strony. Najdłużej trwało w przygotowaniu strony to, co ja miałam im przygotować z moich materiałów. Oni działają szybko i skutecznie. Są niesamowicie konsekwentni w tym działaniu. To firma z ludzką twarzą, z którą przyjemnie jest współpracować. Profesjonalizm + skuteczność + dobre relacje międzyludzkie + komunikacja z pełnym zrozumieniem = Studio przy lesie"

Agnieszka Szarzewska

Księgarnia Medyczna "Dom Zdrowia"

"Jesteśmy bardzo zadowolone ze współpracy z firmą Studio Przy Lesie. P. Ania i p. Tomek to mili ludzie, którzy szybko nawiązali kontakt ze starszymi paniami, czyli nami :-), nawet znaleźliśmy wspólne zainteresowania...( kipi kasza dla wtajemniczonych). Z uważnością wysłuchali naszych propozycji i wprowadzili z małymi korektami w e-przestrzeń. Z łezką w oku wspominamy naszą sesję fotograficzną w wykonaniu p.Tomka. Poczułyśmy się gwiazdami .... internetu. Nie myślcie, że wszystko było kolorowo! P. Ania jest wymagająca i konsekwentna, zasypywała nas codziennie mailami z różnorodnymi życzeniami i poleceniami i egzekwowała wypełnienie zadań, co przy jednoczesnym prowadzeniu księgarni było dla nas wyzwaniem. WSPÓLNIE DALIŚMY RADĘ. Myślimy, że nasza znajomość zawodowa i prywatna będzie trwać."

Małgorzata Duks, Dorota Sikora

Japar - sklep internetowy

"W tym roku rozpoczęłam współpracę z firmą Studio Przy Lesie. Na tle innych wyróżnili się profesjonalnym podejściem do klienta, zaangażowaniem i kreatywnością. Oryginalne pomysły i nieszablonowe myślenie sprawiły, że stworzona przez nich strona i sklep internetowy okazały się wielkim sukcesem. Państwo Gratkowscy wysłuchali wszystkich, nawet najmniejszych uwag i zrobili dokładnie tak, jak sobie życzyłam i co ważne - dotrzymali wszystkich terminów, co w dzisiejszych czasach zdarza się niezwykle rzadko. Nawet po sfinalizowaniu projektu, nigdy nie odmówili mi pomocy i służyli radą, poświęcając swój czas. Firmę Studio Przy Lesie mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim, którzy oczekują czegoś więcej niż zwykła strona internetowa. Doskonały kontakt, życzliwość i profesjonalizm Państwa Gratkowskich sprawiają, że z takimi ludźmi aż chce się współpracować."

Katarzyna Szymczak 

Werner

"Od kilku lat współpracuję z firmą „ STUDIO PRZY LESIE Anna Kaleta" w obszarze działań budowy nowych portali www oraz marketingu internetowego. W trakcie trwania naszej dotychczasowej współpracy Pani Anna i Pan Tomasz z pełnym zaangażowaniem i starannością wykonywali powierzone zlecenie, potrafili w 100% wyciągnąć wszystkie potrzebne informacje do wykonania zadania, począwszy od doboru domeny, budowy serwisu, uruchomienia oraz zdobycia wysokiego pozycjonowania. Polecam tą firmę jako solidną i profesjonalną w zakresie świadczenia usług serwisu internetowego. Na przykładzie swojej firmy mogę potwierdzić, iż posiadają ogromne możliwości osiągnięcia sukcesu w bardzo krótkim czasie."

Arkadiusz Werner

Pferd VSM

"Studio Przy Lesie – kreatywni młodzi ludzie z pasją, z dobrą znajomością rynku, ciekawymi pomysłami i indywidualnym podejściem do klienta. Co ważne – słuchają klienta i dostosowują się do jego potrzeb. Jednocześnie potrafią zasugerować swoją koncepcję i podpowiedzieć fajne rozwiązania. Nie tylko przygotowują stronę, ale też troszczą się o nią później, po zakończeniu prac dbają o konieczne aktualizacje. Współpraca jak najbardziej pozytywna, serdecznie polecamy!"

Magdalena Cieplik-Kałek

Pensjonat Nostalgia

"Pani Ania i Pan Tomek- dwoje młodych , pogodnych ludzi optymistycznie patrzących na świat i podchodzących z uwagą do każdego klienta- nawet tego małego. Posiadamy w Ustce mały pensjonacik, któremu postanowiliśmy nadać nowy wyraz i pokazać go w troszkę innym świetle/ nie tylko od strony statystycznej, ale ujawnić też duszę- naszego domu i naszą. Właśnie ,,Studio przy lesie”, czyli Pani Ania z Panem Tomkiem przyszli nam z pomocą: profesjonalizm, setki zdjęć, wiele pytań i obserwacji. Byliśmy z mężem nieco zaskoczeni, ale też zafascynowani. To nie jest nasza pierwsza strona, ale po raz pierwszy ktoś podszedł do nas z takim zainteresowaniem i uwagą. Wspaniały opis, zdjęcia ujmujące prostotą, a jednocześnie wychwytujące szczegóły i detale- jednym słowem perfekcja. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza strona jest przejrzysta i pełna informacji na temat pensjonatu, wzbudzająca ciekawość oraz chęć przyjazdu do nas. Na koniec jeszcze ,, kropka nad i” -strona jest gotowa, administratorem jest ,, Studio przy lesie,”, więc nie interesuje nas praktycznie „nic”."

Renata Lindner

Menas

"Studio Przy Lesie szybko i sprawnie wykonało dla nas stronę internetową. Dodatkowo, wykonali zdjęcia z niektórych realizacji oraz przekonali mnie do pokazania się na stronie, organizując profesjonalną sesję zdjęciową. Dziś Studio aktualizuje moją stronę."

Łukasz Czarnkowski

Ampoz Sp.J.

"Od początku istnienia naszej firmy współpracujemy z Anią i Tomkiem w zakresie budowy i obsługi serwisów internetowych. Zaufaliśmy ich doświadczeniu i innowacyjnym pomysłom. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco o krok do przodu przed konkurencją. Nasze serwisy internetowe, których mamy kilka, cały czas są aktualizowane i utrzymywane zgodnie z najnowszymi trendami. Przedstawiona oferta wyróżnia się dopracowanymi szczegółami. Zdjęcia produktów są tym, co przyciąga naszych klientów. Szczególnie cenimy sobie wsparcie w zakresie e-commerce - Studio Przy Lesie podpowiada nam jak działać i co robić, aby być skutecznym w sprzedaży internetowej. Firma godna polecenia !"

Łukasz Biedermann

Scotsman

"Nasza współpraca z Anią Gratkowską i jej Studiem Przy Lesie ma charakter permanentny i obejmuje szeroki zakres usług marketingowych. Jako firma jesteśmy obsługiwani kompleksowo – projektowanie, wykonanie i utrzymanie stron internetowych oraz doradztwo w zakresie redagowania treści do materiałów handlowych, a w razie potrzeby także druk. Cenię sobie tę współpracę przede wszystkim z racji rzetelności i terminowego wywiązywania się z zakładanych zadań."

Marcin Kaleta