Klienci o nas

Opinie

przewiń w dół

China Consulting

„…Chciałabym, aby moja strona była...przejrzysta, łatwa w obsłudze, profesjonalna ale zarazem bardziej  ludzka - przekonywała  do mnie jako specjalisty,  a jednocześnie przybliżała do fajnego człowieka”- w wyobraźni ciągle mnożyłam wymagania co do swojej strony internetowej. 

W pewnym  momencie wydawało mi się, że chcę za wiele, że  nie znajdę człowieka, który tworząc stronę internetowa dla mnie,  uchwyci te niuanse i  detale, do których tak bardzo przywiązuję wagę.

 –Tu za dużo się dzieje, tam same korporacyjne hasła i obietnice, każda strona bliźniaczo podobna do siebie- zauważyłam przeglądając krytycznie portfolia webmasterów  z większych miast.

 Postanowiłam znaleźć firmę lokalną…i tak zaczęła się moja przygoda z „Studio przy lesie”.

Co zadecydowało o wyborze „Studio…” ? – ich własna strona, która w mojej opinii, jest najlepszą wizytówką.

 –Chciałabym , aby moja strona budziła podobne emocje -to była pierwotna myśl po odwiedzeniu ich strony. Później to już kubki kawy, pies właścicieli wesoło witający mnie w drzwiach i piękny czas spędzony na kreatywnych rozmowach, nie tylko o stronie. Miejsce do którego chce się wracać i robi się to z przyjemnością. Sami właściciele, ludzie otwarci, inteligentni,  cierpliwi i posiadający niezwykle istotną w ich zawodzie cechę- a mianowicie  potrafiący słuchać. Myślę, a w zasadzie jestem przekonana ,że głównie ona wpłynęła na pomyślność wykonania tego projektu, w taki sposób aby nam wszystkim  przyniósł 100 % satysfakcji. 

Tutaj nikt się nie śpieszył, a jednak wszystko było dopracowane na czas. Gdy w umówionym terminie została mi przedstawiona „twórczość”  Ani i Tomka poczułam miłe mrowienie na całym ciele- towarzyszące tylko i zawsze tym, którzy są niezwykle podekscytowani. Byłam zadowolona z efektów ich pracy, strona korelowała z moją osobowością, gustem. Zebrała mnóstwo pochwał wśród znajomych, którzy poprosili o kontakt do „Studia..” 

 Ania i Tomek zaoszczędzili mój czas i „uratowali” od stresu, który wiązałby się z koniecznością poprawek. Sprawili, że chętnie chwalę się stworzoną przez nich stroną.   Płynność i bezproblemowość w wykonaniu tego  projektu pozytywnie mnie zaskoczyła... no ale jeśli pracuje się z takimi  pasjonatami i pięknymi ludźmi  jakimi są- to nie może być inaczej. 

Katarzyna Cebulska

Paweł Zieliński

"Studio Przy Lesie tworzą wyjątkowi ludzie. Nas połączyły psy, sąsiedztwo no i nie tylko.

Z radością i wdzięcznością opowiem o tych, którzy są w swej pracy w pełni profesjonali, kompetentni i otwarci. Działają w zgranym, niezwykle twórczym zespole. Kiedy razem pracowaliśmy nad moją stroną dostałem bezcenne poczucie zaopiekowania, bezwględne oddanie mojej sprawie, chęć wspólnego znalezienia sposobu na jak najlepsze, najciekawsze i najpełniejsze przedstawienie sensu mojej pracy.

Zapewnili mi komfort podczas tworzenia mojej strony swoją życzliwością, kreatywnością i elastycznością.

Potrafią słuchać i wyciągać wnioski. Mają własne i co najważniejsze - dobre pomysły i koncepcje działań wizerunkowych.

... a teraz do Was: dziękuję i cieszę się, że jesteście :)"

Paweł Zieliński

Salon Kosmetyczny Azyl

"Studio przy lesie to przede wszystkim dwoje wspaniałych ludzi, pełnych energii, zaangażowania i ciekawych pomysłów. Dzięki ich niesamowitej energii i cierpliwości strona mojej firmy istnieje w bardzo ciekawej szacie graficznej i jest prosta w obsłudze. W każdym momencie, nawet z najbardziej dziwnym pytaniem można do nich dzwonić i nigdy nie zostaje się bez odpowiedzi i bez pomocy. Dziś właśnie aktualizują moją stronę i jesteśmy umówieni na sesję zdjęciową. Ciągła ich motywacja, pełna ciepła, zrozumienia pomogła mi w końcu dostarczyć wszystkie materiały do strony. Najdłużej trwało w przygotowaniu strony to, co ja miałam im przygotować z moich materiałów. Oni działają szybko i skutecznie. Są niesamowicie konsekwentni w tym działaniu. To firma z ludzką twarzą, z którą przyjemnie jest współpracować. Profesjonalizm + skuteczność + dobre relacje międzyludzkie + komunikacja z pełnym zrozumieniem = Studio przy lesie"

Agnieszka Szarzewska

Artiga

Serdecznie dziękujemy za nową, nowoczesną odsłonę naszej strony internetowej! 

Nie spodziewaliśmy się, że przy tak małym zaangażowaniu z naszej strony uda się stworzyć Państwu stronę, która w 200% spełnia nasze oczekiwania! 

To co mieliśmy w głowie, pojawiło się w internecie jako cudowna wizytówka naszej firmy.

Przesympatyczni ludzie, u których w biurze przy kawie chciałoby się spędzać długie godziny.

Eliza Krzeszkiewicz

Masterhak

Prowadzę firmę od ponad dwóch dekad. W tym okresie budowałem już nie jedną stronę czy sklep internetowy, ale zawsze po jakimś czasie pojawiał się jeden największy problem - strony były nie efektywne oraz nie zarabiały na siebie jak wcześniej zakładałem.

Firmy, które tworzyły strony później mówiły, że należy zainwestować w reklamę adwords inaczej pompować kasę w Google. Efekt był średnio zadawalający, a na dłuższą metę zbyt kosztowny.

Po zaniechaniu reklam sprzedaż spadała, a jak wpisywałem hasła w Google, to mojej strony prawie nie było - jakby nie istniała.

Jak robiłem alarm, to słyszałem - to nie prawda, wszystko jest na swoim miejscu, domena jest aktywna, a serwery działają.  To dlaczego w wyszukiwarkach nie ma moich produktów? - zapadała cisza albo uznawano, że wymyślam absurdy…

Po ostatnich perturbacjach ze sklepem postanowiłem rozejrzeć się za nową firmą, która by wykonała ciekawą stronę zgodnie z moimi oczekiwaniami. Efekt poszukiwań był mizerny.

W trakcie nowych poszukiwań otrzymałem zapytanie z firmy Studio Przy Lesie czy jestem zainteresowany nową stroną. Odpowiedź była na TAK.

Na pierwszym spotkaniu powiedziałem, jaki mam problem oraz jakie są moje oczekiwania. Lista zażaleń była długa, jak zadałem dziwne pytanie, to nie było “a może się uda”, tylko “sprawdzę, zweryfikuję”. Gdy coś zasugerowałem, to była odpowiedz “jest OK”  lub “jest niedobre i źle odbierane przez klientów”.

Przy kolejnym spotkaniu otrzymałem ofertę. Przyznam się, że nie było tanio, ale nie tak drogo jak w poprzednich projektach. Warianty budżetowe mnie nie interesowały, bo to jest wyrzucony pieniądz oraz szkoda czasu.

Na samym początku zostałem poinformowany, co mam robić, żeby strona sama się pozycjonowała. Tak, to prawda, dzięki tym zabiegom z mojej strony już po dwóch, trzech miesiącach pojawiały si pierwsze efekty.

Spora część klientów trafia do mnie poprzez linki w Google oraz zakładkę grafika. W między czasie było tylko kilka reklam, obecnie nie stosuję tego typu rozwiązań.

Nasza współpraca trwa już od 5 lat i nie zamieniłbym na żadną inną firmę.

Cały czas otrzymuję z różnych źródeł propozycję zmiany strony sklepu czy reklamy w Google. Ale nie podejmuję tematu.  Jestem zadowolony z usług Studia Przy Lesie. Do tematu podchodzą rzetelnie i fachowo. W najbliższym czasie planuję przeprowadzić lifting strony.

Janusz Michalak

Biblioteka Publiczna w Mosinie

Studio Przy Lesie polecam firmom, które chcą zdać się na kogoś godnego zaufania. Ania i Tomek naszego nie zawiedli. Cenię sobie łatwy kontakt i szybką reakcję na zgłaszany problem a tutaj właśnie to otrzymuję. No i oczywiście profesjonalizm.

Karolina Talarczyk-Wieczorek

Kajaki Dudek

"Studio Przy Lesie" tworzą znakomici ludzie. Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Bardzo duży profesjonalizm, ogromna kreatywność i zaangażowanie w zlecone zadania. Dzięki nowoczesnej stronie internetowe,j jaką dla mnie stworzyli, moja firma rozwinęła skrzydła:-) 

Obsługa strony internetowej i reakcja na pytania czy uaktualnienia do niej jest błyskawiczna. 

Serdecznie polecam!.:-)

Ewelina Dudek

Księgarnia Medyczna "Dom Zdrowia"

"Jesteśmy bardzo zadowolone ze współpracy z firmą Studio Przy Lesie. P. Ania i p. Tomek to mili ludzie, którzy szybko nawiązali kontakt ze starszymi paniami, czyli nami :-), nawet znaleźliśmy wspólne zainteresowania...( kipi kasza dla wtajemniczonych). Z uważnością wysłuchali naszych propozycji i wprowadzili z małymi korektami w e-przestrzeń. Z łezką w oku wspominamy naszą sesję fotograficzną w wykonaniu p.Tomka. Poczułyśmy się gwiazdami .... internetu. Nie myślcie, że wszystko było kolorowo! P. Ania jest wymagająca i konsekwentna, zasypywała nas codziennie mailami z różnorodnymi życzeniami i poleceniami i egzekwowała wypełnienie zadań, co przy jednoczesnym prowadzeniu księgarni było dla nas wyzwaniem. WSPÓLNIE DALIŚMY RADĘ. Myślimy, że nasza znajomość zawodowa i prywatna będzie trwać."

Małgorzata Duks, Dorota Sikora

Carta Studio

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy ze Studiem Przy Lesie. Firma w sposób profesjonalny i rzetelny podjęła się stworzenia strony internetowej. Powstała ona sprawnie, spełniając moje oczekiwania, a Studio wykazało się cierpliwością i pomysłowością. Dodam, że bardzo dobry i miły kontakt oraz szybki czas reakcji jest dodatkowo ogromnym plusem. Polecam serdecznie!

Katarzyna Szymkowska-Norbert

Pensjonat Nostalgia

"Pani Ania i Pan Tomek- dwoje młodych , pogodnych ludzi optymistycznie patrzących na świat i podchodzących z uwagą do każdego klienta- nawet tego małego. Posiadamy w Ustce mały pensjonacik, któremu postanowiliśmy nadać nowy wyraz i pokazać go w troszkę innym świetle/ nie tylko od strony statystycznej, ale ujawnić też duszę- naszego domu i naszą. Właśnie ,,Studio przy lesie”, czyli Pani Ania z Panem Tomkiem przyszli nam z pomocą: profesjonalizm, setki zdjęć, wiele pytań i obserwacji. Byliśmy z mężem nieco zaskoczeni, ale też zafascynowani. To nie jest nasza pierwsza strona, ale po raz pierwszy ktoś podszedł do nas z takim zainteresowaniem i uwagą. Wspaniały opis, zdjęcia ujmujące prostotą, a jednocześnie wychwytujące szczegóły i detale- jednym słowem perfekcja. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza strona jest przejrzysta i pełna informacji na temat pensjonatu, wzbudzająca ciekawość oraz chęć przyjazdu do nas. Na koniec jeszcze ,, kropka nad i” -strona jest gotowa, administratorem jest ,, Studio przy lesie,”, więc nie interesuje nas praktycznie „nic”."

Renata Lindner

Japar - sklep internetowy

"W tym roku rozpoczęłam współpracę z firmą Studio Przy Lesie. Na tle innych wyróżnili się profesjonalnym podejściem do klienta, zaangażowaniem i kreatywnością. Oryginalne pomysły i nieszablonowe myślenie sprawiły, że stworzona przez nich strona i sklep internetowy okazały się wielkim sukcesem. Państwo Gratkowscy wysłuchali wszystkich, nawet najmniejszych uwag i zrobili dokładnie tak, jak sobie życzyłam i co ważne - dotrzymali wszystkich terminów, co w dzisiejszych czasach zdarza się niezwykle rzadko. Nawet po sfinalizowaniu projektu, nigdy nie odmówili mi pomocy i służyli radą, poświęcając swój czas. Firmę Studio Przy Lesie mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim, którzy oczekują czegoś więcej niż zwykła strona internetowa. Doskonały kontakt, życzliwość i profesjonalizm Państwa Gratkowskich sprawiają, że z takimi ludźmi aż chce się współpracować."

Katarzyna Szymczak 

Werner

"Od kilku lat współpracuję z firmą „ STUDIO PRZY LESIE Anna Kaleta" w obszarze działań budowy nowych portali www oraz marketingu internetowego. W trakcie trwania naszej dotychczasowej współpracy Pani Anna i Pan Tomasz z pełnym zaangażowaniem i starannością wykonywali powierzone zlecenie, potrafili w 100% wyciągnąć wszystkie potrzebne informacje do wykonania zadania, począwszy od doboru domeny, budowy serwisu, uruchomienia oraz zdobycia wysokiego pozycjonowania.Polecam tą firmę jako solidną i profesjonalną w zakresie świadczenia usług serwisu internetowego.Na przykładzie swojej firmy mogę potwierdzić, iż posiadają ogromne możliwości osiągnięcia sukcesu w bardzo krótkim czasie."

Arkadiusz Werner

Pferd VSM

"Studio Przy Lesie – kreatywni młodzi ludzie z pasją, z dobrą znajomością rynku, ciekawymi pomysłami i indywidualnym podejściem do klienta.Co ważne – słuchają klienta i dostosowują się do jego potrzeb. Jednocześnie potrafią zasugerować swoją koncepcję i podpowiedzieć fajne rozwiązania. Nie tylko przygotowują stronę, ale też troszczą się o nią później, po zakończeniu prac dbają o konieczne aktualizacje. Współpraca jak najbardziej pozytywna, serdecznie polecamy!"

Magdalena Cieplik-Kałek

Ampoz Sp.J.

"Od początku istnienia naszej firmy współpracujemy z Anią i Tomkiem w zakresie budowy i obsługi serwisów internetowych. Zaufaliśmy ich doświadczeniu i innowacyjnym pomysłom. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco o krok do przodu przed konkurencją. Nasze serwisy internetowe, których mamy kilka, cały czas są aktualizowane i utrzymywane zgodnie z najnowszymi trendami. Przedstawiona oferta wyróżnia się dopracowanymi szczegółami. Zdjęcia produktów są tym, co przyciąga naszych klientów.Szczególnie cenimy sobie wsparcie w zakresie e-commerce - Studio Przy Lesie podpowiada nam jak działać i co robić, aby być skutecznym w sprzedaży internetowej. Firma godna polecenia !"

Łukasz Biedermann

Menas

"Studio Przy Lesie szybko i sprawnie wykonało dla nas stronę internetową. Dodatkowo, wykonali zdjęcia z niektórych realizacji oraz przekonali mnie do pokazania się na stronie, organizując profesjonalną sesję zdjęciową. Dziś Studio aktualizuje moją stronę."

Łukasz Czarnkowski

Scotsman

"Nasza współpraca z Anią Gratkowską i jej Studiem Przy Lesie ma charakter permanentny i obejmuje szeroki zakres usług marketingowych. Jako firma jesteśmy obsługiwani kompleksowo – projektowanie, wykonanie i utrzymanie stron internetowych oraz doradztwo w zakresie redagowania treści do materiałów handlowych, a w razie potrzeby także druk. Cenię sobie tę współpracę przede wszystkim z racji rzetelności i terminowego wywiązywania się z zakładanych zadań."

Marcin Kaleta