Kim

Jesteśmy ?

przewiń w dół

Już po pierwszym spotkaniu z nami przekonasz się o naszej pasji i zaangażowaniu

Działamy z pozytywną energią i...

  • będziemy pytać o mnóstwo rzeczy związanych z Twoją działalnością i firmą. Niektóre z pytań może nawet otworzą Ci oczy na pewne kwestie
  • będziesz musiał poświęcić nam trochę czasu – nikt nie zna Twojej firmy lepiej niż Ty sam i bez Twojej pomocy nie zrobimy strony
  • nie pracujemy od 8 do 16. Nie mamy działu obsługi klienta. Nie jesteśmy korporacją, czyli: jak jest potrzeba, pracujemy wieczorem. Do nas dodzwonisz się zawsze. No, prawie zawsze. I możesz mieć pewność, że będziemy Ciebie pamiętać.
  • regularnie będziemy zaglądać na Twoją stronę i przypominać o jej aktualizacji.
  • nie robimy stron efekciarskich. Migające napisy, animacje we flashu, intro, muzyka w tle – to nie u nas.

My, czyli:

Ania– jestem przedsiębiorczą mamą. Studio Przy Lesie i córka pojawiły się w tym samym czasie, pochłaniając mnie bez reszty. Długo mogłabym wymieniać, czym zajmuję się w Studio, ale największą radość daje mi pisanie tekstów i rozmowy z klientami. Niezmiennie zachwyca mnie różnorodność tematów, branż i osób, z którymi mam do czynienia. Poza pracą biegam, czytam i gotuję - jestem absolutnym świrem na tle zdrowego odżywiania. I naszej bokserki Tiny.

Tomek – pisać, że praca jest pasją to banał, prawda? Nie mniej tak to w moim przypadku jest. CSS, kody, serwery, moduły, komponenty i społeczność Joomla! to mój żywioł. Doceniam Joomla! za praktycznie nieograniczone możliwości. Czas przed monitorem komputera chętnie wymieniam na ten spędzony za obiektywem aparatu, najlepiej w połączeniu z rowerową wyprawą do lasu.

www.tomaszgratkowski.pl