Jak

Działamy ?

przewiń w dół

Nie mamy działu obsługi klienta. 

Nie pracujemy od 8 do 16. Jeśli jest potrzeba, działamy wieczorem. Do nas dodzwonisz się zawsze. No, prawie zawsze. I możesz mieć pewność, że będziemy Ciebie pamiętać.

Jesteśmy rozważni i romantyczni.

Z większością naszych klientów mamy długofalowe, bardzo sympatyczne relacje. Nie mniej dla porządku i komfortu psychicznego obu stron zawsze podpisujemy umowę. Konkret musi być!

Działamy w całej Polsce i nawet dalej.

Mamy też całkiem sporo udanych realizacji w promieniu 5 km od naszego domu. To fajne uczucie, gdy klienta spotykasz na spacerze z psem. Skądkolwiek jesteś, śmiało kontaktuj się z nami!

Angażujemy się w każdy projekt. Toczymy dyskusje między sobą. Bywa, że zamęczamy klientów pytaniami. Jeśli sytuacja tego wymaga i bateria w telefonie podoła, rozmowa telefoniczna może trwać cztery i pół godziny (to nasz absolutny rekord!).

W grupie siła.

Choć Studio Przy Lesie tworzymy we dwoje, nasze macki sięgają dużo dalej. Od kilku lat działamy ze sprawdzonymi partnerami - twórcy komercyjnych szablonów, komponentów i wszelkich pluginów dedykowanych Joomla! oraz doskonały grafik to nasz ekosystem.

I co z tego wynika?

Nasze możliwości co do oferowanych rozwiązań są duże - strategia marketingowa, zaawansowane funkcjonalności na stronach internetowych, kompleksowa obsługa łącznie z identyfikacją wizualną, kampaniami Google Adwords czy raportowaniem Google Analytics nie stanowią problemu.

Joomla! znaczy razem.