Scotsman

Kostki lodu

Witajcie w krainie lodu! Mieliśmy przyjemność stworzyć stronę polskiego importera urządzeń produkujących lód i tym samym przekonać się, ile rodzajów, kształtów i zastosowań ma na pozór zwykły lód. Klientowi zależało na tym, by stylistyka strony nawiązywała do katalogu urządzeń producenta, toteż miało być prosto i elegancko. Dla nas większym wyzwaniem było takie poukładanie dużej ilości produktów na stronie, aby potencjalny klient mógł łatwo odnaleźć interesujące go rozwiązanie w gąszczu urządzeń. Utworzyliśmy responsywną stronę internetową w oparciu o komponent Hika Shop. Zastosowaliśmy filtrację urządzeń, a także geolokalizację, która umożliwia zainteresowanej osobie znalezienie najbliższego dystrybutora urządzeń.

Czytaj więcej: Scotsman

Kajaki Dudek

Lubimy różnorodność, jaką daje nasza praca. Nasi klienci prowadzą różnego rodzaju działalności - jedną z przyjemniejszych jest wypożyczalnia kajaków i organizacja spływów kajakowych Aktywnie Nad Wodą. Ewelina i Paweł chcieli zmienić swoją stronę na responsywną i taką, która pokaże fantastyczny klimat jaki u nich panuje. Strona pełna jest zachęcających i autentycznych zdjęć, na których można zobaczyć nadwarciańskie tereny z perspektywy kajaka. Właściciele firmy znając dobrze standardowe pytania i obawy nowych klientów nie pożałowali porządnej dawki informacji na temat tego jak przygotować się do spływu. Jeśli szukacie miejsca na spływ kajakowy - polecamy!

Czytaj więcej: Kajaki Dudek

Menas

To druga odsłona sąsiedzkiego serwisu generalnego wykonawcy inwestycji budowlanych. Firma idąc z duchem czasu chciała zrobić pozytywne i nowoczesne wrażenie. Istotnym elementem są realizacje dla dotychczasowych Klientów oraz referencje. Wykonaliśmy witrynę w oparciu o komercyjny, responsywny szablon Joomla. Ciekawym elementem jest menu w nietypowej formie. Strona ma niepowtarzalny charakter dzięki autentycznym zdjęciom z realizacji, które częściowo wykonaliśmy.

Czytaj więcej: Menas

Joanna Wnętrza

Pani Joanna zwróciła się do nas z prośbą o wykonanie strony, która będzie najlepszą wizytówką prowadzonej działalności. Wybraliśmy nietypowy, responsywny szablon Joomla, który pasuje do strony o niewielkiej zawartości. Kluczowym elementem strony są realizacje, których przybywa - nasza Klientka z powodzeniem wprowadza je na stronę samodzielnie. Przy realizacji tej strony nie musieliśmy korzystać z banków zdjęć - wszystkie zamieszczone fotki to zdjęcia z zasobów Pani Joanny.

Czytaj więcej: Joanna Wnętrza

ZAVA

Niektóre tematy dojrzewają do realizacji nawet 2 lata. Tak było w przypadku ZAVA, młodej i prężnej marki odzieżowej, której znakiem rozpoznawczym są torebki. Bardzo fajna i sprawna współpraca. Profesjonalne zdjęcia, pięknie wykonane produkty – wszystko to przedstawione w prostej, ale nietuzinkowej i oczywiście responsywnej stronie internetowej. 

Czytaj więcej: ZAVA

Dworek Biesiadny

Bywa, i to dość często, że jesteśmy klientami naszych klientów. Tak było i tym razem. Dworek Biesiadny w Radzewicach jest nam znany od lat. To bardzo fajne i niepowtarzalne miejsce, którego dotychczasowa strona nie oddawała tego klimatu. Czas było to zmienić - właścicielka zaufała nam zlecając wykonanie nowej, responsywnej strony. W efekcie powstała jasna, przejrzysta strona z bardzo dużą ilością zdjęć, które choć trochę przybliżają charakter tego miejsca. 

Czytaj więcej: Dworek Biesiadny

Profi Center

To jeden z tych tematów, gdzie stronę internetową trzeba zbudować z treści mieszczącej się na kartce papieru A4. Jest jednak i na to sposób - zastosowaliśmy rozwiązanie, które odbiega od standardowej zawartości strony w postaci tzw. artykułów. Strona ma przede wszystkim służyć do przekierowywania potencjalnych klientów do katalogów producentów. Choć konkurencja w branży zamocowań budowlanych jest spora, strona Profi Center daje się zapamiętać.

Czytaj więcej: Profi Center

Chłodnictwo Werner

Chłodnictwo to branża, która jest nam zapisana w gwiazdach :) W natłoku witryn chłodniczych dość ciężko jest znaleźć taką, która nie jest w kolorze niebieskim, z lodowcem, misiem polarnym czy śnieżynką w tle. Kiedy Klient zgłosił się do nas z zapotrzebowaniem na nową, responsywną stronę internetową od razu wiedzieliśmy, że postawimy na odmienny wygląd. Elegancka, czarno-czerwona strona sprawdziła się. 

Czytaj więcej: Chłodnictwo Werner

Hekatomba

Nasza wioska jest mała i niepozorna, ale za to mocno “rozbiegana”. Od niemal dziecięciu lat mniej lub bardziej regularnie grupa mieczewskich biegaczy przemierza okoliczne łąki, pola i lasy. W 2013 roku zorganizowany był pierwszy bieg, równie skromy i niepozorny jak nasza wieś. Ale w 2015 roku mieczewscy biegacze i mieszkańcy dali z siebie wszystko organizując wymagający bieg po leśnych ostępach nazwany “Hekatomba”. Nie mogło być inaczej - utworzyliśmy stronę internetową tej imprezy biegowej. Responsywna, z licznikiem odmierzającym czas do kolejnego biegu, pełna zdjęć, z filmem i newsletterem. To jedna z naszych ulubionych stron!

Czytaj więcej: Hekatomba

Chłodnictwo Przemysłowe

Nie ma chyba większego wyzwania niż zrobić dobrą stronę w temacie, który wraca do nas jak bumerang. Chcieliśmy, by powstała najlepsza możliwa strona firmy chłodniczej w tym kraju. Na przeszkodzie stanął brak materiałów zdjęciowych i chroniczny brak czasu. Jakie efekty? Responsywna i nowoczesna strona, którą mamy nadzieję wciąż rozbudowywać. 

Czytaj więcej: Chłodnictwo Przemysłowe

Perfekt SA

Jesteśmy oswojeni z terminologią techniczną, ale serwonapędy konwencjonalne czy silniki piezoelektryczne były dla nas egzotyczną nowością. Mieliśmy przyjemność wykonać stronę dla spółki Perfekt, która projektuje maszyny. Zadaniem strony jest pokazanie firmy jako najlepszych specjalistów, którzy są jednocześnie zgranym zespołem kreatywnych ludzi.

Czytaj więcej: Perfekt SA

Fretless

Tym razem to my upatrzyliśmy sobie potencjalnego Klienta, który z chęcią przystał na zmianę swojej witryny na responsywną. Dość długo trwało nim spotkaliśmy się, ale współpraca okazała się bardzo fajna. Fretless to firma instalatorska o nietypowej nazwie i dużych realizacjach, które mogliśmy uwiecznić na zdjęciach. Choć treści na stronie niewiele, to całość efektu robią zdjęcia, w tym nasze ulubione z panoramą Poznania w tle. 

Czytaj więcej: Fretless

Klimatyzatory Toshiba

Utworzenie internetowego katalogu produktów klimatyzacyjnych Toshiba było ogromną pracą – wprowadzenie kilkuset produktów z opisami i zdjęciami, optymalizacja pod kątem seo. Wszystko po to, by odwiedzający mógł łatwo znaleźć interesujący go produkt. Strona prosta i łatwa w nawigacji.

Czytaj więcej: Klimatyzatory Toshiba

Salon Kosmetyczny Azyl

Kolejny wykonany przez nas serwis, któremu nadaliśmy nowe oblicze. Po blisko 4 latach funkcjonowania starej strony nadszedł czas na responsywny design i odświeżony wygląd. Poprzeczka ustawiona była wysoko, ponieważ dotychczasowy serwis cieszył się dużym powodzeniem. Tym razem postawiliśmy na większą czytelność serwisu, łatwiejszy dostęp do informacji i dużą ilość zdjęć z Salonu.

Zobacz szczegóły realizacji: Salon Kosmetyczny Azyl

Kórnickie Spotkania z Białą Damą

Plakaty rozwieszone na ulicach czy krótka wzmianka w internecie to stanowczo za mało dla tak dużej i fajnej imprezy. Co roku mamy przyjemność wykonywać stronę internetową dla Kórnickich Spotkań z Białą Damą. W tym roku postawiliśmy na responsywny design, co okazało się strzałem w dziesiątkę – większość osób sprawdzało program artystyczny na smartfonach. Plusem strony są szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych wykonawców, zdjęcia, linki do innych występów. Ta strona „żyje” tylko przez 3 dni w roku, ale warto dołożyć starań, by kilka tysięcy odwiedzających ją osób z łatwością dotarło do celu.

Czytaj więcej: Kórnickie Spotkania z Białą Damą

Tkaniny Dankowski

Przekonać klienta do zmiany strony, z której jest zadowolony to ciężkie zadanie. Zwłaszcza, kiedy samemu robiło się tę stronę. Jako że 4 lata to dość zaawansowany wiek strony internetowej, stwierdziliśmy, że przyda się lifting – nowy layout, responsywność, nowe możliwości. A temat niezwykle przyjemny do efektownych rozwiązań - tkaniny obiciowe i dekoracyjne. Operacja przebiegła pomyślnie!

Czytaj więcej: Tkaniny Dankowski

Faspol

Duże zlecenie od producenta silosów magazynowych udało się zrealizować sprawnie. Klientowi zależało na stronie, która wzmocni wizerunek dużej firmy i w jasny sposób przedstawi bogatą ofertę. Responsywny design był również głównym wymogiem. Zlecenie obejmowało także zdjęcia w hali produkcyjnej, utworzenie grafiki dla poszczególnych branż i zaimplementowanie tłumaczenia na 2 języki obce.

Czytaj więcej: Faspol

Analiza Bioenergetyczna

Strona o niewątpliwie pozytywnej energii. Nowa, responsywna witryna Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej to dość duży projekt,  który pozwolił w  ciekawy sposób zapełnić niezwykle pojemną pierwszą stronę. Zdjęcia, warsztaty, terapeuci i relacje – to tylko niektóre z treści, które mają się tutaj pojawiać regularnie.

Czytaj więcej: Analiza Bioenergetyczna

Mistral - chłodnictwo

Chłodnicze tematy wracają do nas jak bumerang. Utworzyliśmy responsywną i prostą stronę internetową specjalistów od agregatów wody lodowej. Materiały tekstowe otrzymaliśmy od klienta, ale za to zdjęcia wykonywane na dachu multipleksu to już nasza robota. Po raz kolejny udowodniliśmy sobie i klientowi, że nawet ze śladowych ilości materiału można utworzyć zupełnie przyzwoitą stronę.

Czytaj więcej: Mistral - chłodnictwo

Fundacja Przyjaciele Martynki

Strona Fundacji miała być prostą realizacją, którą zdecydowaliśmy się wykonać ujęci urokiem osobistym naszej Klientki. Nietypowa osoba i nietypowa działalność nie mogły skończyć się na zwykłej stronie internetowej. Warsztaty, szkolenia, literatura i forum, a w planach sprzedaż ebooków to pokrótce charakterystyka tej strony. Choć nie ma na niej rozwiązań, które rzucają na kolana, strona żyje, dużo się na niej dzieje i doskonale spełnia swój cel.

Czytaj więcej: Fundacja Przyjaciele Martynki

Saunap - sauny fińskie

Saunap - sauny fińskie

Gorrrący temat. Producent saun fińskich zwrócił się do nas z prośbą o wykonanie nowej strony. Wybraliśmy nowoczesne i responsywne rozwiązanie, wykonaliśmy zdjęcia i przekonaliśmy właściciela firmy do pokazania się. Zdjęcia są na tej stronie najważniejsze. Układ jest prosty i czytelny, a strona nie ma sobie podobnej wśród konkurencji.

Zobacz szczegóły realizacji: Saunap - sauny fińskie

Mieczewo - nasze miejsce

Mieczewo.com to nasze pierwsze dziecko. Kilka lat temu zamierzaliśmy stworzyć prostą stronkę dla mieszkańców, z podstawowymi informacjami o wsi, tymczasem rozrosła się ona przerastając nasze oczekiwania. Dziś to prężnie działający serwis lokalny, na którym znajdziecie informacje bieżące, galerię zdjęć mieszkańców, sondy, ogłoszenia drobne i forum dyskusyjne. Serwis tworzony jest przez kilku redaktorów.

Zobacz szczegóły realizacji: Mieczewo - nasze miejsce

Nostalgia - pensjonat w Ustce

Strony pensjonatów w ogromnej większości są do siebie podobne zlewając się w bezkształtną masę. Zdjęcia są średniej jakości i niewiele na nich widać. Ciężko znaleźć coś fajnego. Dlatego chcieliśmy wykonać stronę Nostalgii tak, by dała się zapamiętać. Zdjęcia, szczegółowe i oddające wspaniały klimat tego miejsca oraz przedstawiające wszystkich domowników mają przekonać wszystkich, że właśnie tutaj warto wypocząć.

Zobacz szczegóły realizacji: Nostalgia - pensjonat w Ustce

AWW - firma instalacyjno-remontowa

Praca nad tą stroną nie należała do łatwych – branża instalacyjna i bardzo szeroka oferta firmy AWW sprawiły, że musieliśmy wdrożyć się w wiele technicznych i obcych nam tematów. Podjęliśmy się uporządkowania oferty i napisania wszystkich tekstów. Postawiliśmy na responsywny i bardzo pojemny layout, który sprawił, że strona mimo swej ogromnej zawartości nie jest chaotyczna. A informacji na niej będzie jeszcze długo przybywać.

Zobacz szczegóły realizacji: AWW - firma instalacyjno-remontowa

Inspiracje na Wakacje

Praca nad tą stroną była piękna. Luksusowe rejsy, zaśnieżone stoki Austrii czy też Madera - łatwo się było rozmarzyć. Esencją są zdjęcia - to one mają zachęcić odwiedzających do pakowania walizki. Nasza klientka sama zakupiła zdjęcia, a naszym zadaniem było złożenie wszystkiego w jedną miłą dla oka, ale też czytelną całość. Strony biur podróży są zazwyczaj przeładowane treścią. Inspiracje są lekkie jak morska bryza.

Niedawno (sierpień 2013) dostosowaliśmy stronę do responsywnego designu. Teraz można wybrać inspirującą podróż korzystając wygodnie ze swojej komórki. Dodatkowo, zmieniliśmy nieco pierwszą stronę, ponieważ nasza klientka poszerzyła zakres działalności.

Zobacz szczegóły realizacji:Inspiracje na Wakacje